Freecaster (2.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Never
sq: Asnjëherë

en: About
sq: Informacione
