Freecaster (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: About
te: గురించి
