Freecaster (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Never
th: ไม่เคย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล
