Freecaster (2.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Never
uk: Ніколи

en: Channel name
uk: Назва каналу

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Channels
uk: Канали

en: About
uk: Про модуль

en: pixels
uk: пікселів

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: Proxy
uk: Проксі

en: Resource title
uk: Заголовок ресурсу

en: Default name of the media item
uk: Базове ім'я для медіа-об'єкту

en: The source URL of the resource
uk: Вихідний URL ресурсу

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
uk: Неможливо завантажити віддалений ескіз з {url}.

en: Width: %width pixels
uk: Ширина: %width пікс.

en: Height: %height pixels
uk: Висота: %height пікс.
