Freecaster (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Proxy
vi: Ủy nhiệm
