Freecaster (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: view
fr: voir

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Video
fr: Vidéo

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Channels
fr: Canaux

en: About
fr: À propos
