Freecaster (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: view
hu: megtekintés

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Video
hu: Videó

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Channels
hu: Csatornák

en: About
hu: Leírás
