Freecaster (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: view
he: צפיה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Video
he: וידאו

en: About
he: אודות
