Freecaster (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: view
ar: عرض

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Video
ar: فيديو

en: About
ar: حول
