Freecaster (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: view
fi: näkymä

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: About
fi: Tietoja
