Freecaster (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: view
km: មើល​

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: About
km: អំពី
