Freecaster (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: About
lv: Par
