Freecaster (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
