Freecaster (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: About
gl: Información
