Freecaster (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: About
ku: دەربارە
