Freecaster (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: About
lt: Apie
