Freecaster (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Video
fa: ویدیو

en: About
fa: درباره
