Freecaster (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: About
eu: (r)i buruz
