Freecaster (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: About
sk: Informácie o
