Freecaster (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: About
az: Haqqında
