Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode
