Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Refresh
ar: تحديث

en: Amount
ar: المبلغ

en: Code
ar: الكود

en: Result
ar: نتيجة

en: Convert
ar: تحويل

en: Changed
ar: تم التغير

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Web services
ar: خدمات الويب
