Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Refresh
az: Yenilə

en: Result
az: Nəticə

en: Convert
az: Çevirmək

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Convert to
az: Çevirmək

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Web services
az: Veb xidmətləri
