Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: API Key
be: Ключ API

en: Code
be: Код

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Web services
be: Вэб-службы
