Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Code
bg: Код

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Web services
bg: Уеб услуги
