Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Code
bs: Kod

en: Convert
bs: Pretvori
