Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Amount
gl: Cantidade

en: Code
gl: Código

en: Convert
gl: Convertir

en: Changed
gl: Cambiado

en: Rate
gl: Valoración

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Web services
gl: Servizos web
