Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
