Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Refresh
hu: Frissítés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Amount
hu: Összeg

en: Code
hu: Kód

en: Result
hu: Eredmény

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Convert to
hu: Átalakítás

en: Rate
hu: Mérték

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Currencies
hu: Pénznemek

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Rounding
hu: Kerekítés
