Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Refresh
jv: Anyari

en: Code
jv: Kode

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Web services
jv: Layanan web
