Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Code
ka: კოდი

en: Result
ka: შედეგი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
