Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Rate
kn: ದರ

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ
