Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: API Key
lt: API raktas

en: Amount
lt: Suma

en: Code
lt: Kodas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Rate
lt: Tarifas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Rates
lt: Tarifai
