Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Result
ml: തത്ഫലം
