Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Refresh
nl: Verversen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Amount
nl: Bedrag

en: Result
nl: Resultaat

en: Convert
nl: Converteren

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Convert to
nl: Converteren naar

en: Rate
nl: Percentage

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Web services
nl: Webservices

en: Currencies
nl: Valuta's

en: Symbol
nl: Symbool

en: Rates
nl: Tarieven
