Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Amount
ro: Suma

en: Code
ro: Cod

en: Result
ro: Rezultat

en: Convert
ro: Convertire

en: Changed
ro: Schimbat

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Web services
ro: Servicii web

en: Currencies
ro: Valute

en: Symbol
ro: Simbol

en: Rates
ro: Rate
