Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Amount
sk: Množstvo

en: Code
sk: Kód

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Rate
sk: Sadzba

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Web services
sk: Webové služby

en: Currencies
sk: Meny

en: Rates
sk: Sadzby
