Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Refresh
sl: Osveži

en: Code
sl: Koda

en: Web services
sl: Spletne storitve
