Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Code
sr: Кôд

en: Changed
sr: Промењен
