Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Code
te: కోడ్

en: Result
te: ఫలితం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
