Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Refresh
uk: Оновити

en: Amount
uk: Величина

en: Code
uk: Код

en: Result
uk: Результат

en: Convert
uk: Перетворити

en: Changed
uk: Змінено

en: Convert to
uk: Перетворити на

en: Rate
uk: Оцінити

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Currencies
uk: Валюти

en: Symbol
uk: Символ

en: Rounding
uk: Округлення

en: Rates
uk: Ставки
