Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Amount
vi: Số lượng

en: Code
vi: Mã

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Symbol
vi: Ký hiệu
