Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Code
cy: côd

en: Convert
cy: Trawsnewid

en: Rate
cy: Graddfa
