Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Refresh
es: Actualizar

en: API Key
es: Clave API

en: Amount
es: Cantidad

en: Code
es: Código

en: Result
es: Resultado

en: Convert
es: Convertir

en: Changed
es: Modificado

en: Convert to
es: Convertir a

en: Rate
es: Votar

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Web services
es: Servicios web

en: Currencies
es: Monedas

en: Symbol
es: Símbolo

en: Rates
es: Tarifas
