Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Amount
fa: مقدار

en: Code
fa: کد

en: Result
fa: نتیجه

en: Convert
fa: تبدیل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Convert to
fa: تبدیل به

en: Rate
fa: نرخ

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Currencies
fa: واحدهای پولی
