Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Amount
fr: Montant

en: Result
fr: Résultat

en: Convert
fr: Convertir

en: Changed
fr: Modifié

en: Convert to
fr: Convertir en

en: Rate
fr: Taux

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Web services
fr: Services Web

en: Currencies
fr: Devises

en: Symbol
fr: Symbole

en: Rounding
fr: Arrondi

en: Rates
fr: Tarifs
