Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Refresh
is: Endurnýja

en: API Key
is: API Lykill

en: Amount
is: Upphæð

en: Code
is: Kóði

en: Convert
is: Umbreyta

en: - Select -
is: - Velja -

en: Currencies
is: Gjaldmiðlar
