Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Code
km: កូដ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
