Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Refresh
oc: Refresca

en: Amount
oc: Montant

en: Code
oc: Còde

en: Convert
oc: Convertir

en: Changed
oc: Modificat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Web services
oc: Servicis Web
