Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Refresh
ps: تاندول

en: - Select -
ps: - غوره -
